Tandemový seskok

Jak to probíhá?

Než vyrazíte z domu, připravíte si s sebou poukázku a sportovní obuv, která se dá pevně zavázat (na tkaničky). Dámy s dlouhými vlasy gumičku na svázání vlasů. Na sebe pohodlné oblečení a hurá do větrného tunelu.

Ujistíte se, že vyrážíte včas tak, abyste na recepci ve větrném tunelu dorazili hodinu před vaším rezervovaným letem. Tunel neboli Skydive Arénu Praha najdete podle mapky

Na recepci odevzdáte svůj dárkový poukaz a pokud je vám méně než 18 let, pak od vás bude vyžadován souhlas rodičů. Po této formalitě se vás již ujme instruktor, který vám vysvětlí vše potřebné, podíváte se na krátké instruktážní video, obléknete se do kombinézy, přilby a brýlí a přesunete se k letové komoře. Nezapomeňte sundat hodinky, prstýnky, náušnice apod – není dovoleno s nimi létat.

S asistencí profesionálního instruktora konečně zakusíte, jaké to je létat. Gratulujeme – právě jste se stali letci :). Můžete mávat rodině a přátelům, kteří se na vás přišli podívat (tunel je prosklený). Nezapomeňte se usmívat! Vaši přátelé vás mohou volně fotit I natáčet z prostoru pro diváky.

Po létání následují další úsměvy, gratulace, vyprávění zážitků. Pokud máte objednané video, vyzvednete si jej na recepci. A protože se vám létání bude líbit, rovnou se domluvte s instruktorem, co se naučíte v příštím letu :)

Je vám indoor skydiving málo a chcete si zkusit skydiving i naživo? Potom doporučujeme tandemový seskok nebo AFF výcvik

Chtěli jste se zeptat?

Často kladené dotazy našich klientů.

Více

Kupte si voucher

Objednejte si dárkový poukaz přes on-line objednávkový systém.

Objednat

Lokalita

Větrný tunel se nachází v Praze v Letňanech.

Více