Tandemový seskok

Rezervace času

Dostali jste dárkový poukaz na létání ve větrném tunelu a rádi byste jej využili?
Kontaktujte nás na info@vetrny-tunel.com nebo telefonech +420 602 345 087, +420 608 523 110 (Po-Pa 9:00 - 17:00) . Připravte si prosím číslo poukazu - urychlíte tím další postup.

POZOR! Dárkové poukazy prodává více společností. Ujistěte se, že nemáte dárkový poukaz zakoupený u některé ze zážitkových společností. Každá společnost má svůj přístup do rezervačního systému a svoje klienty si rezervuje sama. Kontakty pro rezervace letu ve větrném tunelu najdete většinou přímo na dárkovém poukazu.

Doporučujeme, abyste si čas rezervovali 14 dní před plánovaným letem, neboť větrný tunel je časově velmi vytížený a zejména víkendy bývají plné i několik týdnů dopředu. Platnost poukazu se vztahuje na okamžik rezervace a nikoliv letu, tedy je možné rezervovat čas v tunelu před koncem platnosti poukazu a jít létat až po skončení platnosti poukazu. Platnost poukazu si ohlídejte – poukaz nelze prodloužit.

Po domluvě vám bude závazně rezervovaný vámi požadovaný čas a o rezervaci vás spravíme e-mailem nebo jiným s vámi dohodnutým způsobem (sms). Tento čas je možno bezplatně stornovat nejvýše 3 dny před objednaným letem.

Čas do rezervace Storno poplatek
< 1d 0h 0m 100%
< 2d 0h 0m 60%
< 3d 0h 0m 30%
< 4d 0h 0m zdarma

Do větrného tunelu je nutné se dostavit minimálně hodinu předem. Nezapomeňte, že s letem ve větrném tunelu je to jako s jakýmkoliv jiným letem – když přijdete pozdě, letadlo odletí, v případě větrného tunelu čas a poukázka bez náhrady propadají.

Před letem ve Skydive aréně podepíšete prohlášení letce. Pokud je létající osoba mladší 18 let, stvrdí alespoň jeden z rodičů nebo zákonný zástupce svým podpisem souhlas s provedením letu na tomto prohlášení.

Platnost poukazu ne létání ve větrném tunelu v Praze je 12 měsíců. Poukaz je po dohodě přenositelný na jinou osobu, nelze jej však prodloužit.